Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 1 tase - Vabanemine

DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

Vabanemine

1. TASE – "VABANEMINE"  - teadvuse vabastamine negatiivsetest mõjutustest ehk kuidas saada psühholoogiliselt sõltumatuks ja vabaks

SELLEL KOOLITUSEL:

– õpid aru saama inimese energeetika põhialustest
– õpid ennast kaitsma ja vabanema väliskeskkonnast pealetungiva mõju ja müra eest (energeetiliselt)
– õpid muutma elusündmused enda kasuks 
– õpid kuidas saada psühholoogiliselt sõltumatuks ja vabaks
– õpid vajadusel muutma oma teadvuse ja emotsioonide seisundit
– õpid ennast harmoniseerima
– õpid
pääsema ligi tunnetustele, mis on tavapäraselt kättesaamatud
– õpid
omandama rohkem jõudu, vabadust ja enesekindlust
– õpid v
aatama üle oma karmat ning vajadusel tegelema sellega

Vaata ka 1. taseme läbinute TAGASISIDET (lehel allpool).

Inimene on ühiskonna osa. Et selles ühiskonnas toime tulla, peab ta suhtlema teiste inimestega ning teda ümbritseva maailmaga. Seeläbi saab inimene end realiseerida, saavutades kõike, mida hing ihkab. See kõik mõjutab inimest tervikuna.

Ideaalses ühiskonnas ei pea inimene tundma hirmu, elab rikkalt, on kindel oma tuleviku suhtes ning on terve ja õnnelik.

See on ideaalne pilt elust, millest unistame, aga kuidas on tegelikult…

Tegelikkuses võib elu kujuneda teistsuguseks. Inimene sünnib siia maailma, teadmata, mis teda ees ootab. Lapsepõlve kogemused ja esivanemate õpetused aitavad inimesel kujundada tema maailmapilti, mis ei pruugi alati olla ideaalne ja täiuslik. Inimest õpetatakse elus eesmärke seadma ja nende täitmiseks ette võtma samme, mis seavad talle kohustusi ja panevad teda raamidesse. Samas on ka unistusi ja eesmärke, mis ei pruugi kunagi täituda. Need võivad olla seotud hariduse omandamisega, elujärje parandamisega või tööga. Tihti on selle põhjuseks enda ohvriks toomine.

Me oleme kui väikesed mutrid ühiskonnas, keda on võimalik keerata just nii nagu kellegil kasulik on.

Kas on võimalik elada maailmas, kus ei pea me esitama küsimusi: “Miks poliitikud vaid lubavad ja ei täida antud lubadusi?”, “Miks maksud on nii suured ja palgad nii väikesed?”, “Kas saab ka elada teisiti kui orav rattas?” Just sellises ühiskonnas tekivad sellised küsimused, kus mitte ainult sina ei söö, vaid ka sind süüakse. Sellises maailmas oled kui mutter, mida keeratakse vastavalt vajadusele.

Kas on olemas see miski, mis aitab meid sellest välja?

On! Inimest aheldavad ketid asuvad tema enda peas. Mõtlemine on ainuke vaba ja reglementeerimata valdkond, mida saab kasutada vastavalt iseenda soovile. Inimene on vabatahtlikult mõelnud kasuliku kahjulikuks või vajaliku mittevajalikuks ning vastupidi.

Kas soovid saavutada kõike, mida südamest ihkad? Olla mitte ainult sõnades vaid ka tegudes võrdsete võimalustega ühiskonnas? Kas soovid elada sundimatult ja vabalt? Armastada ja olla armastatud, omada raha, äri ja piisavalt vaba aega enda jaoks? Mitte lihtsalt eksisteerida, proovides olla mitte halvem ega parem kui keegi teine, vaid luua oma, igati külluslikku elu?

Kui soovid kõike, mida ihkad, siis on sul võimalus õppida just seda, mis on sinu jaoks oluline ja vajalik. See pole raske. Kui vaatame edukaid, õnnelikke ja jõukaid inimesi, siis on nad samasugused nagu sina, aga nad oskavad lihtsalt teisiti mõelda, kuigi nende elu võib ka olla üsnagi pealesunnitud.

Edukuse saladus seisneb selles, et tagastad vabaduse oma teadvusele. Et ta kuulaks eelkõige oma hinge häält, aga mitte oravaratta hüpnootilist põrinat. See on Evolutsiooniline samm. Ainult siis avaneb inimese kogu potentsiaali erakorraline efektiivsus.

See ongi esimese taseme ülesanne!

 1. taseme koolituse TAGASISIDED:

DEIR 1. tase meeldis ja üllatas, sest koolitus käsitleb teemasid, mida akadeemiline haridus ei puuduta. Koolitus on väga vajalik, loov, vabas ja meeldivas õhkkonnas! Kindlasti soovitan ka teistele! Dets 2016

***

Peale 1.kursuse läbimist olen avastanud, et suudan maailma tajuda palju rahulikumalt. Tunnen, et selline igapäevane programmeerimine (reklaamid, "uudised" jne) ei jõua enam minuni. Kui varasemalt tormasin sõjakalt kaitsma omi arusaamu maailmast, siis nüüd olen avastanud, et need "omad" arusaamad polegi nii väga omad ja suudan vaadata  maailma ka kõrvalt.
See kõik on mõjunud mulle rahustavalt ning andnud kindluse tulevikus suhtes.

Ettevõtluse koha pealt oli samuti huvitav kogemus. Koheselt peale kursuse lõppu veebruari alguses algas minu jaoks anomaalne protsess. Kõigest 2 nädala jooksul broneeriti meie turismitalu kogu suveperioodiks. Midagi sarnast pole varasematel aastatel juhtunud. Rääkides sama piirkonna teiste turismiettevõtjatega, siis nemad midagi sarnast ei kogenud. (Tagasiside kevadel 2015)

***

"Nii sügavat, sisukat ja tihedat koolitust ei osanud küll oodata. Sain kuhjaga rohkem kui unistadagi oskasin.
Käisin kursusel koos pojaga ja meie mõlema elu on muutunud. Olin juba pikemat aega tundnud stressi - see väljendus südame rütmihäiretena ja seletamatu ärevusena. Poeg oli oma elus justkui tardunud seisus. Mina olen täna esimest päeva tööl teises osakonnas. Ma ei tunne enam ärevust ega probleeme südamega. Poeg hakkas oma korteris remonti tegema ja on tardumuse maha raputanud. Me mõlemad oleme rahulikud ja tasakaalus.
Olen väga-väga tänulik Ülarile ja kõigile teistele, kes selle kooli maaletoomisega tegelevad."  (Tagasiside kevadel 2015)

***

Oli sedavõrd huvitav koolitus, et registreerusin kohe ka 2. tasemele. (Tagasiside jaanuar 2016).

***

"Valisin DEIR kursuse, kuna selle vastu tekitas huvi Ylar (õpin praegu tema süvaõppes Tallinnas). Minu ootused täitusid. Olin ka enne raamatu läbi lugenud. Huvitav kogemus on see, et tunnen end palju rahulikumana ja paljud asjad ei lähe mulle enam niivõrd korda. Elu lihtsalt voolab. Nüüd tahan ka II astmesse minna." (Tagasiside kevadel 2015)

***

Väga meeldis! Huvitav oli kindlasti puhastus ja enesekaitse, kuidas peavalust vabaneda ja ennast suuremaks ja vähemaks teha vastavalt vajadusele. Palju muudki! Dets 2016

***

Tulin professionaalsest huvist. Teadmata, mida oodata. Lahkun laetuna. Tänud! Dets 2016

***

3 päeva tihedat tööd. Seni kogetust … mitte midagi selgemat ja sügavamat pole kogenud. Sa lihtsalt hakkad tundma ja nägema ja see on nii!  Dets 2016

***

Seminar oli väga võimas ja soovitan sõpradele! Tempo oli mõnusalt kiire, et ei tekiks oma segavaid mõtteid. Olen energiast pungil! Dets  2016

***

Sain kaasa väga palju materjali, millega edasi töötada. Infot oli palju ja mulle sobib, et ka koolitusel osalemine on pingutust nõudev. Mulle olid sellest koolitusest kõige vajalikumad tööriistad millega ise edasi töötada, see pagas on igati asjalik ja mahukas. Oli lõbus ning ruum oli hästi hoitud. Tänan!  Dets 2016

***

1-3-nda taseme läbinu tagasiside:

DEIR kooli kursused õpetavad inimesele ISE ENNAST AITAMA. Läbisin DEIR 1. taseme kevadel 2015. Esimesel tasemel oli minu jaoks suurimaks plussiks ja muutuseks see, et peale aura põhjalikku puhastamist ja kaitse peale panemist, hakkasin reaalselt kogema, et minu jaoks mittevajalik info ei sega mind enam. Varasemalt oli ikka vahest nii, et mingi väline info kiskus mind oma tegemiste juurest eemale (lihtsalt mõtted läksid mujale), kuid kaitsekesta saamise järel pole vahet, kas midagi segab või mitte, keskendumine on maksimaalne. Vastupanuvõime stressirohketele olukordadele on oluliselt suurenenud. On kindlam tunne ja tegevused saavad tehtud kiiresti. Ka aega jagub rohkem tegelemiseks kõige meeldivaga. Esimese taseme läbinuna oskan nüüd oma kaitsekihti ka alati tugevdada kui pean seda vajalikuks ning energeetilistele rünnakutele pole ma enam kättesaadav.

Kui esimese taseme läbinuna, tänu kaitsekihi olemasolule, hakkab inimene vastu võtma vaid seda, mis on talle huvitav ja vajalik, siis DEIR 2. tasemel oli minu jaoks kõige kasulikum teada saada kuidas ära tunda enda tõelisi eesmärke. Tõeliste eesmärkide realiseerimise jaoks tegelesime ka enda karmaga ja muutsime seda, et see ei saaks takistuseks oma eesmärkide saavutamisel. Sellel koolitusel lõime enesele ka tervisemaatriksi füüsilise heaolu ja üldise enesetunde parandamiseks.

Tänaseks olen läbinud ka DEIR 3. astme. See aste õpetas aru saama kui palju inimesed üksteist läbi suhtluse ja mõtlemise mõjutavad. Nad mõjutavad üksteist koguaeg alateadlikult kuid ise seda teadvustamata. Kuid kui seda teha teadlikult...tundub, et ... miks seda pole mulle õpetatud juba varem! See on nii oluline! Kolmas tase õpetaski kuidas saada asju nö nüüd ja kohe lihtsalt oskusega õigesti energiaid suunates. Sain siin ka ettevõtjana tegutsemiseks palju olulist: näiteks kuidas panna kogu meeskond ühise eesmärgi nimel tõhusamalt koos töötama. Nii, et nad ise seda soovivad. Väga kasulikud olid õpetused koosolekute juhtimise võtete osas, isegi olukorras, kui saalitäis rahvast on "leilis" ja kuidas seda energeetiliselt peenelt nii hallata, et kõik ilusti laabub. Aga see oli vaid killuke paljudest tarkustest...

Nüüd ootan suure huviga 4. taset, sest olen kuulnud, et selle koolituse läbinud saavad juba öelda, et "elu enne 4-ndat taset ja peale seda". St, et elu kvaliteet on selleks ajaks juba oluliselt muutunud. Isiklik areng ja oma tegelikest võimalustest arusaamine on nii võimas, et see positiivne mõju on näha igas valdkonnas.  (Tagasiside talvel 2015)

Top