Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 2 tase - Kujunemine

DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

Kujunemine

2. TASE  - "KUJUNEMINE"  -  ehk oskus teha efektiivselt koostööd alateadvusega

SELLEL KOOLITUSEL:

– saad teadlikuks oma tegelikest võimetest
– arendad olemasolevaid oskusi veelgi edasi ja muutud võimekamaks
– saad teada oma elu tõelised eesmärgid
– õpid oma eesmärke tõhusate tehnikate abil ellu viima (materialiseerima)
– tegeleme oma karmaga, juhul kui see segab eesmärkide saavutamist

– õpid looma suurepäraseid suhteid teiste inimestega
– õpid motiveerima teisi end aitama (mitteverbaalselt)
– õpid vabanema seesmistest vastuoludest

Jätkame oma loodusliku potentsiaali avamisega.

Esimene tase on nüüd Teie poolt omandatud.

Kas sinu elus on toimunud muutusi? Kas sul on rohkem vaba aega ning elu läinud lihtsamaks ja rahulikumaks? Oled saanud juurde energiat? Kas paljud asjad ei tekita enam meelehärmi ning on avanenud uusi võimalusi ja väljakutseid? Kuidas on muutunud teiste inimeste suhtumine sinusse? Kui oled neid muutusi märganud, siis kindlasti on  tunne imeline, võib-olla liigagi imeline.  

Eelnevalt oli eesmärkide saavutamisel käimapanevaks jõuks hirm, ebakindlus ning sisendatud eesmärkide tagaajamine. See peaks olema nüüdseks asendatud rahulikuma ja muretuma eluga. Seda  elu ei tasu nautima jääda, sest oht on mugavaks muutuda.

Mis on sinu tegelikud eesmärgid ja kuidas neid saavutada, et tagada hingerahu ja hea enesetunne?

Inimest on väikesest peale kasvatatud ja õpetatud midagi saama ja saavutama, et olla õnnelik ja rahul. Mida suuremaks me sirgume, seda suuremaks lähevad ka meie vajadused ning seda rohkem me pingutame, et tunda õnnetunnet ja rahulolu. Selleks, et seda saavutada, käivitub meie ego, mis paneb meid kiiresti tegutsema eesmärgi nimel. Me oleme avatud reklaamidele, headele ja soodsatele pakkumistele, kõigele, mis silmale ilus vaadata ning teeb meid õnnelikuks. Kui oleme oma eesmärgi täitnud, jagub seda õnne vaid lühikeseks ajaks ja meie alateadvus soovib juba uut väljakutset. Raske on loobuda headest asjadest. Meie ühiskonnas kasvanud inimese alateadvus pole harjunud tegutsema ise, vaid see reageerib sotsiaalsetele manipulatsioonidele. Me soovime olla teistest paremad, ilusamad, rikkamad ja edukamad.

See inimene, kes oskab elada ilma väliste manipulatsioonideta ning on vaba igasugustest väljastpoolt tulevatest ahvatlustest, see inimene saavutab oma eesmärke hoopis kergemini ja kiiremini ning tunneb rõõmu tehtu üle. See inimene naudib õnne ja heaolu igas hetkes. Ta oskab luua teadvuse ja alateadvuse harmooniat ning ei lase end häirida välismaailma mõjutustest.

Tahad olla rõõmus ja õnnelik? Siis õpi, tegutse ja saavuta eesmärke!

Astuda päriselt uude etappi võid ainult siis, kui ei kahetse minnalastud võimaluste pärast! Vastasel juhul pole süda rahul.

Teine tase on pühendatud eesmärkide saavutamisele ja soovide täitmise tehnikatele.

Teeme midagi teisiti, mitte nii, nagu oled harjunud! Paremini ja täiuslikumalt. Teisisõnu - Ise näed ja koged!

Top