DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

NAISELIK VÄGI
Raamat naiseliku väe tehnikatest

Raamatu tellimiseks palun saada oma ostusoovist info aadressile: deir.eesti@gmail.com  koos täpse infoga, kus soovid raamatu(d) kätte saada (millises postiasutuses) ning oma kontakttelefon. Peale raha laekumist OpiusTao OÜ arveldusarvele nr. EE417700771001509813 LHV Pangas   20.00 € + postikulu 4.- =24.00 paneme Sulle raamatud hiljemalt 1 nädala jooksul teele.

Kõiki meie raamatuid leiab ka Apollost ja Rahvaraamatust (juhul, kui on otsas, paluge müüjal teile tellida).

Iga naine on eriline. Saladuslik, huvitav, lummav. Ühest küljest nii õrn ja haavatav, teisest küljest tugev ja võitmatu. Ometi ongi see kõik kokku naiselikkus. Naiselik vägi on aga just see jõud, mida paljud naised on endas tunnetanud, kuid ei oska seda veel kasutada, teadmata, et see ongi trumbiks tagataskus, mille abil muutuda enesekindlaks ja julgeks, targaks ning võluvaks.

Raamat „Naiselik vägi” on kirjutatud naistele, et aidata neis välja tuua oma naiselikku isikupära ja omadusi. Nii nagu hallist ja kortsulisest kookonist rabeleb õigel hetkel välja imekaunis liblikas, nõnda võib ka tagasihoidlikust ja ebakindlast naisest sirguda imeline isiksus, läbi oma naiseliku väe mõistmise ning kasutamise kaudu. Selline naine, kes juhib ise oma elu ja tunneb sellest siirast rõõmu ning rahuldust.

Lugedes seda raamatut, mõistes iga sõna mõtet ja tehes läbi kõik harjutused, saad võimaluse tundma õppida seda imelist väge ja kordumatut naiselikku energiat, mis on juba muinasajast ligi meelitanud kuningaid ja rüü̈tleid... Sellist väge, mis loob tõelist armastust ja harmooniat selles maailmas…

Naine, kes teab, kuidas olla atraktiivne ja tunneb oma jõu saladusi, on nõutud ning imetletud igal pool. Eelkõige on ta kui inspiratsiooniallikas, aga ka hea abikaasa, sõbranna, ema või töökaaslane. Mistahes suhted mehega – töö-, sõbra-, abikaasa-, intiimsuhted – saavad uue harmoonilise arengu naise käitumismeetodite mõistmise ja kasutamise läbi. Naine, kes kasutab raamatus kirjeldatud „naiseliku väe” tehnikaid, saavutab kergemini enda eesmärgid ja aitab seda teha ka teistel oma lähedastel.

Naiselikku väge valdav naine on õnnelik!

SISUKORD

Eessõna
Sissejuhatus

I OSA. NAISELIKKUSE LAINE
1. peatükk. Loodusega ü̈hes
2. peatükk. Naine laevatüü̈riga
3. peatükk. Lahkuda, et tagasi tulla
4. peatükk. Kiikudes energialainetel
5. peatükk. Kaks ü̈hes
6. peatükk. Tundeideede materialiseerimine
7. peatükk. Mehelik ja naiselik – tunnetage erinevust
8. peatükk. Naisenergiate ajastu
9. peatükk. Lü̈litume „autopiloodile"
10. peatükk. Luku taga olev ruum
11. peatükk. Väärtuse arusaamad
12. peatükk. „Kopikast” maasturisse
13. peatükk. „Hea, et te tulite – kõik kü̈mme!”
14. peatükk. Relvade mahapanek
15. peatükk. Vassilissa jälgedes
16. peatükk. Sisemine mees

II OSA. SEKSUAALSUSE PÕHIALUSED
1. peatükk. Käärime varrukad ü̈les
2. peatükk. Ühte sulamine ja kahestumine
3. peatükk. Kompame ennast
4. peatükk. Kogu elu on plastiliinist
5. peatükk. Negatiivsusest vabaks!
6. peatükk. Tagasi minevikku
7. peatükk. Puhastame ja sätime oma sulgi
8. peatükk. Vana maailma lõhume maatasa ja siis…
9. peatükk. Ankru heitmine

Kokkuvõte

Top