Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 Seminar "Naiselik vägi"

DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

Seminar "Naiselik Vägi"

Tule kuula ja õpi kasutama naiseliku väe oskusi ning sa näed kuidas su elu muutub kauniks!

Seminaril “Naiselik vägi” saab tutvuda lähemalt, kuidas jõuda oma eesmärkideni ja avada endas peamisi naiseks olemise võlusid, avada seda imelist väge ja kordumatut naiselikku energiat, mis on juba muinasajast ligi meelitanud kuningaid ja rüütleid... Sellist väge, mis loob armastust ja harmooniat selles maailmas…

ÜLEVAADE, MIDA SEMINARIL ÕPID:
* õpid kasutama naiselikku väge ja mitteverbaalset kommunikatsiooni oma soovide täitmiseks, sh:
* saad teada milliseid mehetüüpe enda ligi tõmbad
* saad teada, kuidas soovitud mehe tähelepanu saada
* saad teada, mis on PARIM LIIM SUHETE PÜSIMISEKS ja kuidas seda kasutada
* saad teada, kui olulised on mõtted
* kuidas arukalt toimida olukorras, kus mehe tähelepanu köidab teine naine
* ja palju muud ....

Seminari jooksul õpetatakse väga palju kasulikku, mida iga naine peaks teadma. Nende oskuste läbi saab naine suhetes tunda end tõeliselt õnnelikuna. 
Tagasisidedes on öeldud, et nii palju üleskirjutusi pole ühelgi koolitusel varem tehtud kui just sellel kursusel!  Nii palju oli olulist!

Seminaride nõudluse tõttu said need teadmised osaliselt kirja pandud ka raamatuna. Tutvu ka raamatuga "Naiselik Vägi", kuhu on koondatud osake sellest seminarist (raamat on müügil nii meie kodulehel kui ka suuremates raamatupoodides).

Kellele koolitus on mõeldud?
"Naiseliku Väe" koolitus sobib hästi nii neiule, kes alles otsib omale kaaslast, õnnelikus suhtes olevale naisele kui ka eakamale daamile või hoopis hetkel üksikule, kes soovib leida oma "õiget" - soovitusi ja nõuandeid saavad kasutada kõik!

Koolitus toimub SEMINARI VORMIS koos väikese liikumisega ja seetõttu on sul mõnusam osaleda mugavates jalanõudes (st mitte väga kõrgeid kontsi). 

Süvakursus Suhtemeister I
Kuna baaskursus „Naiselik vägi“ on väga sisutihe, naisi puudutavate teemadering väga avar ja neid teemasid tahaks käsitleda võimalikult täielikult, siis just selle jaoks on mõeldud seminaride tsükkel jätkukursustena „Suhtemeister I–III“. Suhtemeistri seminarid toimuvad praktiliste harjutuste vormis, nii on igal osalejal võimalus rääkida ja kuulata.

„Suhtemeister I“ seminaril omandatakse veelgi juurde uusi tehnikad, mis on seotud näiteks ruumiga: teise naise pakutud ruumist (ehk mõjust) vabanemine, sinu juuresolekul ja sinu juuresolekuta, oskus ette valmistada nn ruumitoorikud (ehk mitteverbaalselt tekitada soodsat pinnast edukaks kommunikatsiooniks), käsitletakse võimalusi, kuidas suhteruum puhtaks pesta, soovitut ligi tõmmata jmt.

Oled väga oodatud meie koolitustele!

Naine, kes teab, kuidas olla atraktiivne ja tunneb oma jõu saladusi, on nõutud igal pool.

Naine, kes kasutab “naiseliku väe” tehnikat, saavutab kergemini enda eesmärgid ja aitab saavutada seda ka teistel (mehel, lastel jt).


Top