DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

 

Esimene aste. Edasise energiateabe arengu oskuste süsteem.

 UUS TÄIENDATUD TRÜKK VÄLJAS!

Hind: 20€ raamat.

Raamatu tellimiseks palun saada oma ostusoovist info aadressile: deir.eesti@gmail.com   koos täpse infoga, kus soovid raamatu(d) kätte saada (millisest postiautomaadist) ning oma kontakttelefon.

Peale raha laekumist OpiusTao OÜ arveldusarvele nr. EE417700771001509813 LHV Pangas  20 + postikulu 4.- =24 paneme Sulle raamatu(d) hiljemalt 1 nädala jooksul peale trükist ilmumist teele.

 

Edasise energiateabe arengu (DEIR) oskuste süsteem on terviklik praktikasüsteem üldise harmoonia ja tervise saavutamiseks. Selle on XX sajandi kaheksakümnendate aastate lõpus välja töötanud Dmitri Verištšagin. Nüüdseks on see pälvinud populaarsuse nii Venemaal kui ka mujal, sajad tuhanded inimesed on õppinud seda tegelikult kasutama. Süsteem põhineb üksikisiku ja inimrühma psühhoenergeetika teadliku juhtimise võtetel, millel on tohutu potentsiaal ja mis on muljetavaldavalt tõhusad.

See raamat, kui te selle kasutusele võtate, õpetab teid juhtima enese seisundit ja muutma seda kõrvalmõjudest sõltumatuks.

Top