Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 4 tase - Küpsus

DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

Küpsus

 4.TASE  - KÜPSUS - tõhusa teadvuse konfiguratsiooni teke

SELLEL KOOLITUSEL:

– saavutad harmoonia unistuste ja tegelike võimaluste vahel
– saad aru elu mõttest
– arendad intuitsiooni ning loomingu- ja tähelepanuvõimet
– avad endas piiramatute võimaluste algallika
– õpid arendama oma hinge väge
– õpid tugevdama hinge energiat ja tõstma selle vibratsiooni
– eelneva tulemusel muutub elu kvaliteet

Oskused, mida olete omandanud eelmistest etappidest, hõlmavad kolme valdkonda: teadvuse potentsiaali avamist ja sõltumatu mõtlemise soodustamist; efektiivse kontakti saamist alateadvusega ning mõjutamise kunsti. See, mida olete saavutanud nende oskuste abil, kuuluvad õigusega Teile.

Sellest, mida nüüd juba oskate, piisab mitte ainult sotsiaalseteks saavutusteks, vaid ka selleks, et tegeleda eelkõige enda arendamisega (arenguga). Nimelt, see on see, millega võiks tegeleda iga inimene kui ta ellujäämise nimel ei kulutaks liiga palju oma energiat ja aega. Arenemine on selline protsess, mis sisaldab kõiki suundi - teadmised, sotsiaalsed saavutused, sügavam arusaam maailmast, õnne poole püüdlemine ja elu mõtte otsimine…

Arenemise liikumapanevaks jõuks on inimese püüe midagi luua. Oma olemuselt oleme loojad. Kui oleme saavutanud ühe oma eesmärkidest, mida hing ihkas, siis hakkame otsima kohe uut, mille poole püüelda. Selle saavutamiseks loome alguses enda “teekonna” ja siis loome ka teiste jaoks. Paigal seista pole võimalik, kuna siis hakkab inimesel lihtsalt igav.

Otsustasid avada oma äri? Soovid õppida veealaust kalapüüki? Soovid ehitada maja või hoopis kirjutada raamatuid? Soovid luua perekonda, õppida hiina keelt või tutvuda hoopis šamaanide saladustega? Isegi siis kui teised on juba läbinud selle teekonna ja saavutanud need eesmärgid, siis sinule on see ikkagi Sinu praegune soov - LOOMING, sest varem sa pole selle peale lihtsalt tulnud. Selleks on olnud mingid põhjused: “mingi takistus”, “ei sattunud sellele rajale”, “pole olnud vajadust” või “mingi muu segav faktor”. Nüüd võib olla just praegu see “õige aeg” nende ideede teostamiseks. Esimesena tekib mõte ja seejärel tuleb tegutsema hakata, aga ka mõte võib jääda ainult mõtteks, sest tulemus tundub hetkel kättesaamatu.

Pole lihtne järjekindlalt liikuda tavapärasest olemasolust ja mõtlemisest vabaduse poole. Ükskõik kui hästi me oleme omandanud teadmisi ja oskusi, ei saa me enne järgmisele tasemele minna kui me pole suutnud ületada erinevaid takistusi. Selleks, et minna kõrgemale (järgmisele) tasemele, peame “pea ees hüppama tundmatusse”, see tähendab, tegema enda jaoks midagi ebatavalist ja uut!

Hea on teha harjumuspäraseid asju ja tunda ennast mugavalt, aga maailmas on palju uut ja huvitavat, mida võiks avastada.

Seda kõike saame vaid ise otsustada. Kui soovime liikuda oma teekonnal edasi, siis peame tegema midagi, mis on “midagi enamat” kui siiani. Selleks tuleks kasutada esiteks - jõudu, teiseks - tunnetust ja kolmandaks - vabastatud mõtlemist. Ilma nendeta ei ole edasiliikumine võimalik.

Võib tekkida olukordi, kus teatud situatsioonides ei mõisteta Sinu mõttemaailma ja käitumist ning peetakse seda justkui kummaliseks, aga sellele on ka seletus…

Võib-olla ongi inimene “Universumi naba”, aga siis ka ainult enda oma. Meil kõigil on alati midagi puudu. Kas oled mõelnud, miks on Sinu elu just selline ja mitte teistsugune? Kas on siin saatusega tegemist? Ei ole, sest sa ise oledki just selline, aga mitte teistsugune.

Kui tahad midagi oma elus muuta, pead ise muutuma! Kui soovid saavutada pidevaid muutusi paremuse poole, siis ole valmis muutuma ise ja seda pidevalt. Seda teeme ka meie.

Neljas tase on oskuste kogum, mis ühendab endas kõik varem õpitud oskused uueks sulamiks. See teeb uued saavutused stabiilseteks ja taastuvateks. Saad pliiatsi oma saatuse joonistamiseks!

Lisandub veel ergas maailmataju.

Top