Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/apache/domains/www.deir.ee/htdocs/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 Seminar "Valu kõrvaldamine ilma ravimiteta ja emotsionaalse seisundi harmoniseerimine"

DEIR Kooli vanemõpetaja psühholoog Vladimir Ponikarjov on psühhosotsiaalsete oskuste õpetamisega tegelenud juba  20 edukat aastat. Tema eesmärk on muuta tavaliste inimeste elu paremaks ja täisväärtuslikumaks.

DEIR Kooli vanemõpetaja dr. Galiya Yafyasova on arst ja psühholoog. Galiya huvi psühholoogia vastu tekkis tema arstipraktika käigus, kui ta pani tähele, et veenva sõnaga võib vahel rohkem saavutada, kui ravimeid väljakirjutades. Tegutsedes juba pikki aastaid psühholoogina on ta pühendunud inimeste tervisehädade ennetamisele ja  naisi huvitavates valdkondades koolituste andmisele.

Seminar "Valu kõrvaldamine ilma medikamentideta ja emotsionaalse seisundi harmoniseerimine"

Seminari juhendab rahvusvaheliselt tunnustatud lektor, 20 aastase kogemusega arst endine haigla reanimatsiooniosakonna juhataja, energia-informatiivsete tehnoloogiate väljatöötaja ja praktik, DEIR kooli vanemõpetaja Jelena Krashevskaja.

Seminar on vene keeles ja eesti keelse tõlkega.

Seminarilt saad endale kasulikud oskused ühe päevaga kogu eluks !

 

Oled aktiivne, tark ja haritud inimene. Tegutsed väga erinevates eluvaldkondades. Kergusega võtad enda hoolde lähedased ja vastutad oma alustatud tööde eest. Oled kena ja elurõõmus. Ning see kõik on suurepärane.

Kuid vahel tunned väsimust, vahel kurvastad või ärritud. Kas pelgad valu või nn katkist keha juba eos, sest ei saa enda jaoks aega võtta, sest ei saa asju kontrolli alt väljuda lasta, sest ei saa lasta kõigel omasoodu minna?

Kuidas pisimuredega iseseisvalt hakkama saada? Kuidas suuremat tervisehäda ära hoida? Oled ju seda endalt juba küsinud, oled lahendusi juba otsinud.

Pakume teile emotsionaalse seisundi harmoniseerimise meetodeid, mis on aastatepikkuste praktikate käigus end tõestanud. Õpid vabanema nii ärevusest kui pingest, mis on tekkinud väga erinevate asjaolude tõttu: alates väsimusest suurte tülideni välja. Veendud, et tegemist on lihtsate, efektiivsete ja igale inimesele jõukohaste meetoditega.

Veel mõne sõnaga valust. Valu on organismi signaal, et keha on katki. Tundes valu, võib tekkida arstide suhtes tõrge, mis tuleneb soovimatusest meditsiinilisi diagnoose kuulda. Valu taluma jäädes, aga üksnes süvendad haiguse kulgu ja seetõttu on vaja sellega tegeleda. On aga võimalik ka toimida teisiti, lisaks tavameditsiinile võtta enda keha signaale enam kuulda ja õppida valu ka ise vähendama kuni täieliku vabanemiseni sellest ja seda ... ravimiteta, kasutades lihtsaid energeetilis-informatiivseid meetodeid.
 

Nende meetodite oskuse omandamisega oled võimeline edaspidi aitama nii ennast kui oma lähedasi!
Seminaril omandadki lihtsad võtted ja õpid neid iseseisvalt kasutama, et olla terve, õnnelik ja edukas.

Rõõmsate kohtumisteni,
Jelena Kraševskaja
Treening-keskuse „Inimese võimalused“
„Tervis“ programmi juht
DEIR kooli vanemõpetaja
"Energiapaast" seminari väljatöötaja

Top